oskused

mu tugevuseks on mitmekülgsus

b2c ja b2b kogemus

b2c ja b2b kogemus

Mul on reaalne töökogemus mõlema valdkonna turunduse eripärade, eelistatud kanalite ja eduks vajalike tegevustega. See annab mulle võimaluse kiirelt kohaneda ning emma-kumma valdkonna parimaid praktikaid kasutada.

Strateegiline turundus

Strateegiline turundus

Ettevõtte tervikliku näo loomine. CVI, pöördumise stilistika, kanalite valik, ettevõtte- ja keskkonna väärtuste kaardistamine, tööandja bränding jpms. Vaata lähemalt portfoliost.

PR ja kommunikatsioon

PR ja kommunikatsioon

Olen juhtinud TV3 ja Kanal 2 vabalevist lahkumise või võrgumuudatustega seotud keerulist ja mitmete osapooltega seotud kommunikatsiooni. Kirjutanud pressiteateid ning taganud nende maksimaalse leviku meedias.

kõnevatad tekstid

kõnevatad tekstid

Olen sügavalt sisuturunduse usku - kirjutanud oma hallatavate ettevõtete veebides aastate jooksul üle 2000 veebiuudise või artikli. Lisaks reklaamtekstid, adaptsioonid, pressiteated ja mistahes äritekstide toimetamine ja lihtsamaks sõnastamine. Pean tekstiloomes oluliseks kiirust ja päevakajalisust - see annab parima tulemuse SEO ja veebi mõttes.

kõik kujundused

kõik kujundused

Kujundan kõik ettevõtte print- ja online reklaamid ning veebi jaoks vajalikud visuaalid. Lisaks presentatsioonid, infograafika, trükised, POS-materjalid jms. Vaata lähemalt portfoliost.

e-kanalite haldus ja arendus

e-kanalite haldus ja arendus

14+ aastane vahetu kogemus veebilehtede arendamise, tellimise ja igapäevase haldamisega. Pikk ja põhjalik kogemus WordPressiga, kokku puutunud ka Drupaliga. Olnud Digilevi, Fotoluksi ja TTÜ välisveebi arenduste juht. Fookuses UX/UI, optimeerimine ning terviklik disain. Minu loodud veebid leiad portfoliost. 2015 lõpetasin TTÜ IT-projektijuhtide arenguprogrammi.

kvaliteetsed fotod

kvaliteetsed fotod

Fotograafiaga tegelenud 20 aastat. Seljataga on kolm personaalnäitust. Minu kirg on interjöör ja aerofotod, vaata lähemalt taevapiltnik.ee

videoturundus

videoturundus

Asutasin 2010ndal ühe esimestest videoturunduskanalitest Eestis - FluksTV. Pean videoturundust digiturunduse üheks tähtsaimaks osaks. Filmin, monteerin, toimetan, loon video jaoks vajaliku graafika. 2019.a. omandasin MA kraadi telerežiis (BFM). Vaata lähemalt portfoliost.

terviklik vaade turundusele

terviklik vaade turundusele

Kõikide eelpoolmainitud elementide kasutamine aktiivses digiturunduses nii ATL kui BTL kanalites. Lisaks analüütika, ehk mõõdetav sisuturundus, kampaanialingid, Google ADs, Analytics, FB Pixel, Insta ja Linkedin kanalite haldus ning turundus. Olen vedanud mitut edukat digikampaaniat (koostöös SmartAD ja Goaliga), vaata lähemalt portfoliost.

tehtud tööd leiad näidete alt